درباره  لنااپتیک

درباره لنااپتیک

لنااپتیک، با هدف ارایه هر گونه خدمات مربوط به سلامت چشم و زیبایی در جهت خریدی لذت‌بخش برای مشتریان در چهار بخش در سال 1399 آغاز به کار کرد.

در طبقه منهای یک، متخصص بینایی‌سنجی(Optometrist)، آماده خدمت‌گزاری به مشتریان عزیز می‌باشد. در این طبقه عینک‌های با قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین عینک‌های بچه‌گانه موجود هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، خدمات ساخت عدسی و تعمیرات عینک با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تراش و ساخت لنز و عدسی،  ارایه می‌گردد.

نمونه‌ای از عینک‌های طبی و آفتابی موجود در فروشگاه در طبقه همکف ارائه می‌شود. در این مرحله  تیم مجرب فروش لنااپتیک مشتریان را برای انتخاب عینک مناسب به طبقات راهنمایی می‌کنند.

طبقه اول عینک لنا، ارایه‌دهنده مجموعه‌ای متفاوت از عینک‌های پریمیوم و لوکس اروپایی می‌باشد. نقطه تمایز این عینک‌ها، طراحی منحصربفرد با تولید محدود، دست‌ساز بودن، به کار بردن سنگ‌های سواروفسکی، استفاده از روکش طلا و برلیان‌های با کیفیت می‌باشد.

طبقه دوم لنا اپتیک، شامل انواع عینک‌های ورزشی و پذیرای قهرمانان و ورزشکاران عزیز کشورمان است. از جمله برندهای این طبقه، برند رودی‌پروجکت است که  عینک‌های ورزشی را بر اساس  تحقیق، توسعه و استفاده از آخرین تکنولوژی روز برای راحتی ورزشکاران حرفه‌ای تولید می‌کند. 

آدرس: شریعتی روبروی دولت بالاتر از مسجد جامع دولت پلاک 1564

تلفن: 22633302

فروشگاه عینک لنا

500

خطا در سرور لطفا در فرصتی دیگر امتحان کنید

بازگشت به صفحه اصلی